Polskie radio internetowe

streamNadaje.com to Radio internetowe – słuchaj na żywo w internecie. W serwisie znajdziesz częstotliwości radiowe FM, radiowa mapę polski i katalog stacji radiowych.
Serwis nadaje.com zaprezentował odnowiony dział radio internetowe, w którym znajdują się przydatne narzędzia dla wszystkich odbiorców radiofonii.

W przypadku gdy nie uda się złapać w eterze ulubionego radia, zawsze pozostaje możliwość aby słuchać radio internetowe. Na stronach serwisu można znaleźć aktualne linki do słuchania stacji oraz informacje o tym, jak odbierać transmisję w sieci.
Dzięki zdjęciom satelitarnym można odbyć wycieczkę do każdego z nadajników bez wychodzenia z domu oraz ustawić radioodbiornik na takiej częstotliwości, która zapewnia dobry odbiór stacji w danej okolicy.

Mapa dostępna jest pod adresem: http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_public/Portals/0/sprawozdania/spr-i-inf-2016/zalacznik-do-informacji-2016_-mapy-zasiegi-stacji.pdf.

Dzięki wysiłkowi redaktorów z firmy nadaje.com zbudowana została mapa lokalizacji wszystkich krajowych nadajników radiowych, na której znajdziesz każde radio w Polsce. Mapa oparta jest o mechanizm Google Maps API.
Mapa umożliwia odnalezienie dokładnego położenia każdego nadajnika, a także zawiera informacje o najlepiej słyszalnych stacjach radiowych dla prawie 350 miast. Lista zawiera wszystkie media w Polsce.

Comments are closed.